Wstrzymana możliwość wnioskowania o bon 1 w ramach Funduszu SME Fund z dniem 29.11.2022

Na podstawie komunikatu otrzymanego od EUIPO uprzejmie informujemy, że z dniem 29 listopada 2022 r. (z końcem dnia roboczego) ponownie zostaje zamknięta możliwość składania wniosków o przyznanie bonu 1 (dofinansowanie do zgłoszeń znaków towarowych i wzorów przemysłowych) w ramach funduszu SME Fund.

Tagi

Wznowiony nabór wniosków o dofinansowanie do zgłoszeń znaków towarowych i wzorów przemysłowych w ramach SME Fund

W związku z otrzymaną dziś informacją od Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO), uprzejmie informujemy, że od dnia 9 listopada 2022 r., od godz. 8.30 (CET) wznowiona zostanie możliwość składania wniosków o dofinansowanie do zgłoszeń znaków towarowych i wzorów przemysłowych w ramach programu SME Fund.

Tagi

Webinarium "Nowa propozycja Komisji Europejskiej dotycząca ochrony oznaczeń geograficznych na produkty przemysłowe i rzemieślnicze"

Zapraszamy serdecznie na webinarium "Nowa propozycja Komisji Europejskiej dotycząca ochrony oznaczeń geograficznych na produkty przemysłowe i rzemieślnicze", które odbędzie się w dniu 24 października 2022 r. o godz. 13:00.

Tagi

Cykl webinariów EUIPO i urzędów krajowych ds. własności intelektualnej, przybliżających zmiany wynikające z wdrożenia Dyrektywy dot. znaków towarowych w poszczególnych krajach Unii Europejskiej

Urząd Patentowy RP wraz z Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) zaprasza na cykl webinariów organizowanych w ramach projektu ECP7 TMD Implementation Support with Training.

Tagi

Zawieszona możliwość wnioskowania o bon 1 w programie SME Fund

Na podstawie komunikatu otrzymanego od EUIPO uprzejmie informujemy, że w dniu 7 października 2022 r. zostanie zawieszona możliwość składania wniosków o przyznanie bonu 1 (dofinansowanie do zgłoszeń znaków towarowych i wzorów przemysłowych) w ramach funduszu SME Fund z powodu wyczerpania dostępnego budżetu.

Tagi

Webinarium pt: „Własność intelektualna powstająca w przedsiębiorstwie - jak i dlaczego warto ją chronić, możliwości finansowania, przykłady praktyczne”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na webinarium pt: „Własność intelektualna powstająca w przedsiębiorstwie - jak i dlaczego warto ją chronić, możliwości finansowania, przykłady praktyczne”.

Tagi