Centrum Informacji

Centrum Informacji to zespół wykwalifikowanych konsultantów, którzy udzielają informacji ogólnych z zakresu ochrony własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem spraw dotyczących własności przemysłowej i działalności Urzędu, z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji oraz zajmują się popularyzacją wiedzy w tym zakresie.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od dnia 18 lipca 2022 r. rozpoczyna się remont holu głównego oraz korytarzy na parterze budynku, w związku z tym nieczynne będzie wejście główne do budynku Urzędu. Przed wejściem do Urzędu zostaną zamieszczone znaki graficzne, informujące o zmianie komunikacji w budynku. Prace potrwają do końca października br.

Na czas remontu zostaje zawieszona obsługa bezpośrednia klienta w Centrum Informacji oraz nie będzie możliwości korzystania z wrzutni na dokumenty. Zachęcamy do wybierania innych niż bezpośrednia form kontaktu, takich jak: telefon, e-mail, live-chat, wirtualne okno obsługi informacyjne. Jednocześnie informujemy, że pracownicy Centrum Informacji będą dostępni we Front Office Urzędu Patentowego RP, w każdy wtorek w godzinach 10:00-12:00.

Z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności.

NAPISZ: Centrum.Kontaktowe@uprp.gov.pl lub użyj Formularza kontaktowego w dole tej strony.


ZADZWOŃ: (22) 579 05 55


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Punkt Kontaktowy pomiędzy Urzędem Patentowym RP (UPRP) a chińskim odpowiednikiem - Narodową Administracją Własności Intelektualnej ChRL (CNIPA).