„Chroń i korzystaj – przedmioty własności przemysłowej jako element rozwoju firmy” - webinarium

Urząd Patentowy RP wraz ze Związkiem Rzemiosła Polskiego serdecznie zapraszają na webinarium „Chroń i korzystaj – przedmioty własności przemysłowej jako element rozwoju firmy”.

Wydarzenie odbędzie się w formule on-line w dniu 8 listopada 2021 r. w godz. 13:00 - 14:30.

Rzemieślniku, przedsiębiorco, jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób chronić przedmioty własności przemysłowej w swojej firmie, to nasze webinarium jest właśnie dla Ciebie!

Jest to spotkanie poświęcone ochronie własności intelektualnej adresowane zwłaszcza do osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie własności intelektualnej.

Pracownicy Urzędu Patentowego RP opowiedzą o możliwościach, jakie stwarza ochrona dóbr niematerialnych w działalności przedsiębiorstwa, w szczególności przybliżymy Państwu kwestie dotyczące ochrony znaków towarowych i wzorów przemysłowych.  Zaprezentujemy instrumenty ułatwiające dokonywanie zgłoszeń w Urzędzie Patentowym, a także przedstawimy nowy projekt wsparcia w zakresie ochrony własności intelektualnej dla małych i średnich przedsiębiorstw. Będzie również możliwość zadania pytań ekspertom!