Konferencja organizowana przez Wyszehradzki Instytut Patentowy (WIP) – Zapamiętaj tę datę: 07.07.2021

7 lipca 2021 r.

Z okazji 5. rocznicy działalności Wyszehradzkiego Instytutu Patentowego mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w branżowej konferencji, która odbędzie się w formacie on-line 7 lipca 2021 r.

Zaproszeni prelegenci, reprezentujący głównie państwa Grupy Wyszehradzkiej, to wybitni specjaliści z zakresu prawa patentowego oraz użytkownicy, którzy podzielą się z uczestnikami konferencji swoją wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi praktykami dotyczącymi korzystania z systemu Układu o współpracy patentowej (PCT), a także Wyszehradzkiego Instytutu Patentowego.

Program konferencji przewiduje przedstawienie studiów przypadku oraz dyskusje okrągłego stołu w kwestiach dotyczących systemu PCT. Wezmą w nich udział eksperci reprezentujący różne dziedziny gospodarki i środowiska akademickie, zatem wydarzenie to stanowi znakomitą okazję do poszerzenia wiedzy o międzynarodowej procedurze dokonywania zgłoszeń patentowych za pośrednictwem systemu PCT oraz uzyskania praktycznych wskazówek, przydatnych w opracowywaniu skutecznych strategii patentowych.

Więcej o wydarzeniu dowiedzą się Państwo po pobraniu programu konferencji.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak rejestracja.

Po dokonaniu rejestracji, otrzymają Państwo bezpośredni link do wydarzenia.

Konferencja odbędzie się w języku angielskim.

Tagi