Konferencja organizowana przez Wyszehradzki Instytut Patentowy (WIP) – Zapamiętaj tę datę: 07.07.2021

7 lipca 2021 r.

Z okazji 5. rocznicy działalności Wyszehradzkiego Instytutu Patentowego mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w branżowej konferencji online, która odbędzie się 7 lipca 2021 r.

W konferencji wezmą udział wybitni eksperci ds. własności intelektualnej z państw Grupy Wyszehradzkiej, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi praktykami w zakresie wykorzystania systemuUkładu o współpracy patentowej (PCT) i Wyszehradzkiego Instytutu Patentowego.

Do przedstawienia studiów przypadku oraz do dyskusji okrągłego stołu o kwestiach dotyczących systemu PCT zaprosiliśmy ekspertów reprezentujących różne dziedziny gospodarki i środowiska akademickie.

Udział w konferencji to znakomita okazja do poszerzenia wiedzy o międzynarodowej procedurze dokonywania zgłoszeń patentowych za pośrednictwem systemu PCT. To także możliwość uzyskania praktycznych wskazówek, przydatnych w opracowywaniu skutecznych strategii patentowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak rejestracja (link do formularza rejestracyjnego podamy w najbliższym terminie).

Konferencja prowadzona będzie w języku angielskim.

Bardzo liczymy na Państwa obecność, dlatego prosimy o zarezerwowanie terminu już dziś!