Webinarium pt. "IP for You" - 13.06.2023

Zapraszamy na bezpłatne webinarium "IP for You" - Sprzeczność z Porządkiem Publicznym i Dobrymi Obyczajami w Procedurze Rejestracji Znaku Towarowego.

Czy jesteś specjalistą w dziedzinie prawa własności intelektualnej (IP)? Jeżeli tak, to nie możesz przegapić tego wydarzenia.

EUIPO (Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej) oraz Urząd Patentowy RP mają zaszczyt zaprosić na webinarium "IP for You". To unikalna okazja do poszerzenia wiedzy z zakresu procedury rejestracji znaku towarowego, z naciskiem na temat sprzeczności z porządkiem publicznym i dobrymi obyczajami.

Kiedy i gdzie?

Webinarium odbędzie się 13 czerwca 2023 roku. Rozpoczęcie o godzinie 10.00. Jako że jest to wydarzenie online, możesz dołączyć do nas z dowolnego miejsca na świecie.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Zdobędziesz najnowsze informacje i pogłębisz swoją wiedzę na temat IP.
  • Poznasz czołowych ekspertów w dziedzinie prawa własności intelektualnej z EUIPO i Urzędu Patentowego RP.
  • Będziesz miał możliwość zadawania pytań ekspertom podczas sesji Q&A.

Jak dołączyć?

  • Udział jest całkowicie bezpłatny, jednak konieczna jest wcześniejsza rejestracja.
  • Po rejestracji otrzymasz link do udziału w webinarium.
  • Link do rejestracji

Agenda wydarzenia

10.00-10.10 (CEST)

“Przemówienie powitalne“ Joanna Kupka, Zastępca dyrektora Departamentu Komunikacji i Innowacji (UPRP) & Sébastien Hanck, Kierownik działu obsługi danych klientów (EUIPO)

10.10-10.55

Znaki towarowe sprzeczne z porządkiem publicznym lub dobrymi obyczajami (art. 7 ust. 1 lit. f RZTUE) – bieżące praktyki i ciekawe przypadki “ - Monika Szalucho (EUIPO)

10.55-11.30

“Sprzeczność z porządkiem publicznym i dobrymi obyczajami jako bezwzględna podstawa odmowy udzielenia prawa ochronnego (art. 1291 ust. 1 pkt 7 pwp) w praktyce Urzędu Patentowego RP“ - Magdalena Klimaszewska (UPRP)

11.30-11.40

“Fundusz MŚP i ostatnie zmiany w EUIPO” - Monika Tomczyńska (EUIPO)

11.40

Zakończenie

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji! Zarejestruj się już teraz, aby poszerzyć swoją wiedzę i nawiązać kontakt z innymi specjalistami w dziedzinie IP.

Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy wcześniejszą rejestrację.

Rozwijaj swoją wiedzę i sieć kontaktów z nami. IP for You - Twoja przyszłość w świecie własności intelektualnej zaczyna się tutaj.