She inspires. Women’s designs from CEBS

Dzielimy się z Państwem fotorelacją z wydarzeń, które odbyły się 14 lipca br. w Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO) w Genewie. Był to dzień pod znakiem Krajów Europy Środkowej i Krajów Bałtyckich (Central European and Baltic States Group - CEBS).

Tagi

WIPO DAS

Z dniem 1 września 2022 r. Urząd Patentowy RP przystąpił do korzystania z usługi cyfrowego dostępu i bezpiecznej wymiany dowodów pierwszeństwa (WIPO DAS) między uczestniczącymi w systemie urzędami własności intelektualnej.

Tagi

Chroń swoje marki i produkty globalnie przy pomocy Systemu Madryckiego WIPO! - webinarium WIPO-UPRP o międzynarodowej ochronie znaków towarowych

Urząd Patentowy RP wspólnie z WIPO serdecznie zapraszają na seminarium regionalne o Systemie Madryckim, które odbędzie się 4 listopada br. w godz. 9.15-12.15 w formule on-line.

Tagi

IV edycja międzynarodowych studiów „Intellectual Property and New Technologies” realizowanych przez Uniwersytet Jagielloński we współpracy z WIPO i UPRP

Informujemy o trwającej rekrutacji na IV edycję unikalnego anglojęzycznego programu studiów magisterskich „Intellectual Property and New Technologies”, zorganizowanego przez Uniwersytet Jagielloński we współpracy z Urzędem Patentowym RP i Światową Organizacją Własności Intelektualnej.

Tagi

Warsztaty mediacji i arbitrażu WIPO

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza na internetowe warsztaty dotyczące mediacji i arbitrażu organizowane przez Światową Organizację Własności Intelektualnej (WIPO), przy wsparciu Międzynarodowego Stowarzyszenia Ochrony Własności Intelektualnej (AIPPI) oraz Licensing Executives Society International (LESI), które odbędą się w dniach 16-18 listopada 2020 r.

Tagi

III edycja międzynarodowych studiów „Intellectual Property and New Technologies” Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z WIPO i UPRP

Informujemy o trwającej rekrutacji na III edycję unikalnego anglojęzycznego programu studiów magisterskich „Intellectual Property and New Technologies”, zorganizowanego przez Uniwersytet Jagielloński we współpracy z Urzędem Patentowym RP i Światową Organizacją Własności Intelektualnej.

Tagi

Roving Seminars - spotkania on-line organizowane przez WIPO

Urząd Patentowy RP uprzejmie informuje, że Światowa Organizacja Własności Intelektualnej (WIPO) zaprasza na serię spotkań on-line z serii Roving Seminars, które mają na celu udostępnienie informacji o inicjatywach oraz usługach świadczonych przez WIPO osobom zainteresowanym, w czasie, gdy wiele z nich podlega różnym ograniczeniom związanym z pandemią COVID 19.

Tagi