Roving Seminars - spotkania on-line organizowane przez WIPO

Urząd Patentowy RP uprzejmie informuje, że Światowa Organizacja Własności Intelektualnej (WIPO) zaprasza na serię spotkań on-line z serii Roving Seminars, które mają na celu udostępnienie informacji o inicjatywach oraz usługach świadczonych przez WIPO osobom zainteresowanym, w czasie, gdy wiele z nich podlega różnym ograniczeniom związanym z pandemią COVID 19.

Podczas spotkań on-line specjaliści z WIPO przedstawią informacje na temat świadczonych przez tę instytucję usług w ramach rozwiązań takich jak m. in. system madrycki międzynarodowej rejestracji znaków towarowych, traktat o współpracy patentowej,  porozumienie haskie ws. międzynarodowej rejestracji wzorów przemysłowych, alternatywne metody rozwiązywania sporów, sektor globalnej infrastruktury, czy portal IP. Opowiedzą również o wybranych działaniach, podjętych przez WIPO, które mają na celu walkę ze skutkami pandemii COVID 19. Będzie to również okazja do zadawania pytań oraz wymiany doświadczeń w powyższym zakresie. Całkowity czas każdego spotkania nie przekroczy 90 minut. Będą się one odbywały w języku angielskim.

Pierwsze wydarzenie odbędzie się już 26 maja o godz. 17:00 i dedykowane będzie uczestnikom z Europy, Azji Środkowej i Ameryki Północnej. Aby wziąć w nim udział prosimy o rejestrację poprzez ten link.