Szkolenie online dla dziennikarzy w ramach Medialnej Akademii Własności Intelektualnej, zatytułowane „Jak skutecznie informować przedsiębiorców o ochronie własności intelektualnej?”, 4.10.2023 r.

Urząd Patentowy RP zaprasza dziennikarzy, ludzi mediów na bezpłatne szkolenie on-line z cyklu Medialna Akademia Własności Intelektualnej.

Szkolenie zatytułowane „Jak skutecznie informować przedsiębiorców o ochronie własności intelektualnej?” odbędzie się w środę, 4.10.2023 r., w godz. 13:00-14:00. Poprowadzą je specjaliści z Departamentu Innowacyjności i Komunikacji UPRP Małgorzata Gebler i Piotr Wiatrowski.

Coraz częściej pojawiające się w prasie i Internecie artykuły poświęcone własności intelektualnej stanowią sygnał, że dziennikarze chętnie sięgają po tematy związane z ochroną własności intelektualnej, a z drugiej strony, że rośnie społeczna świadomość i zainteresowanie tym zagadnieniem.

Szkolenie przeprowadzone przez naszych specjalistów ułatwi tworzenie treści dla przedsiębiorców, które poruszają następujące zagadnienia:

Szkolenie jest organizowane w ramach współpracy z Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej - EUIPO. Odbędzie się w formule on-line na platformie Webex.

Link do szkolenia

Serdecznie zapraszamy!

Image
EUIPO Urząd Unii Europejskiej do spraw Własności Intelektualnej

Tagi