Webinarium "Ochrona własności intelektualnej na wyciągnięcie ręki!"

27 maja 2021 r.

Urząd Patentowy RP wraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Gospodyń Wiejskich zapraszają na webinarium "Ochrona własności intelektualnej na wyciągnięcie ręki!".

Wydarzenie on-line odbędzie się 27 maja 2021 r. w godz. 13:00 - 14:30

Zapraszamy na spotkanie poświęcone ochronie własności intelektualnej w naszym najbliższym otoczeniu! Podczas wydarzenia ekspert ze Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO) zaprezentuje praktyczne korzyści płynące z ochrony oznaczeń geograficznych produktów regionalnych i rękodzieła. Następnie specjaliści z Urzędu Patentowego RP opowiedzą o możliwościach jakie stwarza ochrona wynalazków, wzorów przemysłowych i znaków towarowych. Zaprezentujemy również najnowsze programy wsparcia w zakresie ochrony własności intelektualnej dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz najnowsze narzędzia cyfrowe Urzędu Patentowego RP! Chętnie odpowiemy również na wszystkie pytania!

Wydarzenie dedykowane jest szczególnie dla osób, które chciałyby rozpocząć swoja przygodę z ochroną własności intelektualnej. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w webinarium wszystkich zainteresowanych!

Prezentacje:

Ochrona własności intelektualnej na wyciągnięcie ręki - Małgorzata Gebler

Ochrona oznaczeń geograficznych - Ryszard Frelek