Zapraszamy na webinarium "Alternatywne metody rozwiązywania sporów"

Światowa Organizacja Własności Intelektualnej (WIPO) organizuje regionalne webinarium, które odbędzie się 23 lutego 2021 roku. Jego tematyka dotyczyć będzie alternatywnych metod rozwiązywania sporów (ADR), ze szczególnym uwzględnieniem problematyki sporów w dziedzinie technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT). Udział w wydarzeniu można wziąć za pośrednictwem transmisji internetowej.

Celem webinarium będzie omówienie aktualnych zagadnień prawnych w sektorze ICT, w tym w sektorze gier wideo, w krajach Europy Środkowej, bałtyckich oraz śródziemnomorskich. Kluczowym zagadnieniem, które zostanie poruszone będzie problematyka strategii rozwiązywania sporów, w tym wykorzystujących metody mediacji i arbitrażu. Celem wydarzenia będzie również celu pokazanie, w jaki sposób usługi WIPO ADR mogą pomóc w rozwiązywaniu sporów dotyczących ICT.

Webinarium przeznaczone jest przede wszystkim dla prawników, doradców wewnętrznych, rzeczników patentowych, mediatorów i arbitrów oraz przedsiębiorców z wyszczególnionych powyżej regionów, którzy chcą zapoznać się z międzynarodowymi procesami mediacji i arbitrażu w kontekście ICT.

Zachęcamy do rejestracji online, a także do zapoznania się z załączonym programem:

Regional Webinar on WIPO ADR for ICT disputes