Konferencja „Ochrona innowacji w przedsiębiorstwie - komercjalizacja w czasach pandemii” 26 kwietnia 2021 r.

Drodzy Państwo,

Szanowni przedsiębiorcy, przedstawiciele startupów, oraz przedstawiciele administracji i świata nauki!

26 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Własności Intelektualnej. Jak co roku, Urząd Patentowy RP organizuje dla Państwa konferencję, której zadaniem jest dostarczyć wszystkim wyjątkową dawkę wiedzy, doświadczeń i cennych inspiracji. 

Konferencja pt. „Ochrona innowacji w przedsiębiorstwie - komercjalizacja w czasach pandemii" została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Współorganizatorami wydarzenia są: Giełda Papierów Wartościowych oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz. Do udziału zaprosiliśmy wybitnych specjalistów i praktyków z zakresu komercjalizacji innowacji oraz przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii a także instytucji zajmujących się finansowaniem badań i innowacyjnych rozwiązań.

Główne zagadnienia konferencji:

Pobierz pełny program wydarzenia

W tym roku, ze względu na pandemię, konferencja odbędzie się online. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9:00 i będzie transmitowane online z siedziby Giełdy Papierów Wartościowych. Transmisja będzie dostępna na stronie internetowej Urzędu Patentowego RP.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Edyta Demby-Siwek Daren Tang Antonio Campinos Christian Archambeau Robert Tomanek
Piotr Dardziński Marek Dietl Beata Lubos Anna Grzegorczyk Marcin Drąg
Krzysztof Siewicz Piotr Fic Joanna Gęga Jan Lubiński Krzysztof Maurer
Joanna Sampolska Izabela Banaś Paweł Pacek Zygmunt Krasiński